Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měla jsem napsaný už celí 5 díl k povídce.Zýtra jsem ho chtěla poslat Sherině.A já debil jsem ho vymazala.No chápete to?Budu to muset psát celé znovu.Nejhorší je že si nepamatuju co tam bylo.Ani se nebudu divyt když mě ukamenujete.Jsem prostě holka na zabití.Odpuste mi to prosím.

Kate

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Kate

(Nimiel (nimiel.pise.cz), 17. 3. 2008 16:22)

Jestli máš takovéhle poruchy, tak se omlouvám =) Jsem ráda, že se snažíš =)

Pro Nimiel a všechny ostatní

(Kate, 17. 3. 2008 15:58)

Ano přiznávám že na češtinu nejsem moc dobrá.Z části je to tím že jsem disgrafik a disertografik.Proto mám také Sherinu a Pansy které mi povídky opravují a já jsem jim za to ze srdce vděčná.Nejde mi sice čeština ale zato mi jdou jiné věci.Navíc určitě nejsem jediná kdo má problémy z češtinou.Tím samozřejmě nechci nikoho urazit.Omlouvám se proto všem kterým nějak mé chyby vadí.Pro příště se budu snažit aby tam bylo těch chyb míň.
Kate

Kdo by tě zabíjel? Leda...

(Nimiel (nimiel.pise.cz), 16. 3. 2008 18:41)

Píše se: zítra. "Nejhorší je, že" -tam se píše čárka. "nepamatuju, co tam bylo" A píše se: divit. Holka na zabití jseš za ty hrubky - ne za tu povídku! Mezi větami se dělají mezery. Promiň, že se ti pletu do tvých chyb. Chápu, že jsou jenom tvé. Ale čte je moc lidí a člověk nikdy neví, kdo si ty chyby zapamatuje...a pak něco někde podělá. Myslím, že by se ti hodily Pravadla čekého pravopisu. Dyštak na www.pravidla.cz Přeji hodně štěstí při tvorbě povídek! =)

Prosím hlasuj

(Gabča, 15. 3. 2008 18:57)

Ahoj,prosím,hlasuj pro mě na téhle adrese:http://bugii.blog.cz/0803/sonb-1-kolo
Kdykoliv budeš potřebovat,napiš na blog a taky pro tebe hlásnu-mnohým lidem,i když cizím,jsem hlasovala na adrese,kterou mi napsali,tak se nemusíš bát,že se na tebe jednoduše vykašlu :o) Na mě je vždy spoleh :o) Můj blog:www.gabcinblog.blog.cz

to nic

(krev Elfů, 12. 3. 2008 19:49)

Mě to nevadí :-).Ty jsi určitě vzpomeneš :-DDHlavně to chce klid a čistou hlavu a VZPOMÍNAT a VZPONÍNAT :-DDDD

povídky

(severusolozka, 12. 3. 2008 19:16)

Jinak potenciál na psaní vidím velký, takže se rozhodně vypiš!!!

teeda

(severusolozka, 12. 3. 2008 19:14)

teda, těch hrubek v tomhle článku... celý 5. díl k povídce, zítra, divit a plno čárek... CHtělo by to zapracovat na pravopisu.

Pro všechny

(Kate, 12. 3. 2008 11:46)

Snažím se jak nejvíc můžu.Doufám že to stihnu do konce týdne.

......

(KiVi, 11. 3. 2008 22:06)

uááá panebože co je tohle za holku? Uááá jak nám připomíná ředitel....ukládat ukládat ukládat...a nejlíp na různý místa xD no tak snad to napíšeš co nejdřív :))

jejda

(Sherina, 11. 3. 2008 16:03)

Kate prosim tě jak se ti to povedlo? :) ikdyž přiznavam že mě se o vikendu stalo něco podobného..více méně sem celý týden seděla nad jedním projektem (webové stránky) a v neděli sem to složku ve které sem to měla úspěšně vymazala...takže mi nezůstaly ani obrázky na kterých sem se docela dost nadřela :(:( kdybys viděla jak sem zuřila...

Spřátelení

(Lunny Greans, 10. 3. 2008 17:37)

Ahojky:)Ráda spřátelím:)
Hned si tě du zapsat:)
Ps:Mno to mě mrzí:D
Lunny
www.potteroviny.blog.cz

:D

(Estel Erunámë, 10. 3. 2008 16:04)

Ttj... :) Já bych se na to asi už vysrala.. Teda asi by se mi to nechtělo psát znova.. :D Ale někdy není na škodu psát to dvakrát.. :) Já to dělávala tak, že jsem si nejdřív kapitolku napsala na papír a pak jsem to přepisovala do počítače a ještě jsem si to pořád opravila a vychytala mouchy.. :) Ale když si to hold nepamatuješ,, to je potom problém.. :D:DD